mavi bilişim destek mavi bilişim e-bülten
Ürünler
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Neden Mavi
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Hizmetlerimiz
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Videolar
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
özet beyan, gümrük, gümrük özetbeyan, özet beyan programı, detaylı beyan, gümrük detaylı beyan, mevzuat, gümrük mevzuat, gümrük dış ticaret mevzuat, gümrük dış ticaret mevzuatı, ygm, ygms, yetkilendirilmiş gümrük müşaviri, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi programı, tcgb, yetkili gümrük müşaviri, tarife araştırma programı, beyanname, rejim, gtip, müşavir, gümrük müşaviri, antrepo, tarife, dış ticaret mevzuatı,bilge, mavi bilişim, mavi gümrük yazılımı, gümrük yazılımı, gümrük müşavirligi, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi sistemi, sistemi, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi sistemi, 2010 DTS Tebliği, yetkilendirilmiş gümrük mÜşavirliği programı, tarık yiğitdoğan, point bilgiişlem, point bilgi işlem
        Mavi Gümrük
Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirligi Sistemi

Değerli Misafirimiz;

   Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları alanındaki 30 yılı aşkın deneyimimizi, yazılım geliştirme sürecinde konusunda uzman kadrolarla buluşturarak, yoğun ve uzun çalışmalar sonucunda sektöre benzersiz bir çözüm sunmanın gururunu yaşıyoruz.

   Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları son derece karmaşık, birbiriyle ilişkili mevzuat ve iş süreçlerinden oluşmaktadır. Bu yapıyı yazılıma dönüştürmek, Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları konusunda ciddi bir birikime ihtiyaç duyar. Bugüne kadar sektöre bu tür yazılımalar sektör dışından bir bakış açısı ile sunulmuş olup, bu da yazılım mimarisi açısından ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamaktan uzak kalmıştır.

   Artık, sahip olacağınız bu ürünle insan kaynaklı hataların son bulduğu, Mevzuat ve Gümrük uygulamalarının bütünleştirilerek ortak bir yapıda hareket ettiği, bu yapının Gümrük Merkezi Bilge Sistemi ile birebir uyumlu olduğu, bu durumun tüm iş süreçlerinde uygulandığı ve böylece mutlak kontrol imkanı sağladığı bir süreç başlatmış olacak ve kurumunuzun kişilere bağlı değil, sistem esaslı çalışmasını sağladığını göreceksiniz.

   Mavi Bilişim ve Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşları iş ortaklarımız gibi görerek ürün, hizmet ve servis kalitesini bugüne kadar alıştıkları seviyelerin üzerine çıkararak; kaliteli, kesintisiz ve sağlıklı servis vermek için, her türlü özveri ve özeni göstermeyi kendimize misyon edinmiş bulunuyoruz.

   Gümrük ve Dış Ticaret sektörünün yazılım ve mevzuat konusundaki sorunlarını çözüme kavuşturan, Mevzuatı günlük olarak takip edip Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları ile bütünleştiren ve bu bütünleşik yapı ile uygulamalarınızı hatasız ve güncel bilgiyle birleştirmenize imkan sunan Mavi Çözüm ve Ürün ailesinin bir üyesi olmanızı diler, bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

   Bu doğrultuda; yukarıda ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirleyip tercihinize sunduğumuz Kurumsal, Platin, Gold, Silver paketlerini inceleyebilir, dilerseniz modüllerden dilediklerinizi seçerek kendinize özel paket oluşturabilirsiniz.

 Saygılarımla.

        Banka Bilgilerimiz                                     Maviden Haberler

        Türkiye Finans Katılım Bankası/ Üsküdar Şub.
        Şube kodu:8
        Hesap no : 612005 - 1
        İban no : TR75 0020 6000 0800 6120 0500 01

        Garanti bankası / Üsküdar şb..
        Şube kodu: 166
        Hesap No :6298609
        İban No :TR58 0006 2000 1660 0006 2986 09

facebook twitter friend feed facebook,friend feed,twitter,mavi
                                                                               Çözüm Ortaklarımız
Ana Sayfa Hakkımızda Mevzuat Özet Beyan Ygms İletişim