mavi bilişim destek mavi bilişim e-bülten
1 / 6
Hep Destek... Tam Destek... Üstelik 7/24

Mavi Bilişim ve Danışmanlık

2 / 6
Sektörün açık ara Tercihi...

Mavi YGMS

3 / 6
Özetbeyan hiç bu kadar ekonomik, kolay olmamıştı.
7/24 her yerden erişim....
Üstelik Lojistik yazılımınıza entegre imkanıyla...

Mavi Özet Beyan

4 / 6
Kullanmı Kolay, Her yerden 7/24 erişim;
Beyananme Tescil, E-Birlik ve MEDOS Onay modülleriyle...

Mavi Detaylı Beyan

5 / 6
Her yerden, 7/24 erişim;
İster Kendi Teminatınızı, ister TOBBUND/SGS'yi kullan
Üstelik İzinli Gönderici İşlemleri dahil..

Mavi NCTS

6 / 6
İhtiyaçlarınıza göre Ölçeklenebilir Modüler yapısı,
Mevzuat Entegrasyonu,
Gelişmiş Raporlama ve Güvenlik özellikleriyle
İşini büyütmek isteyenlerin tercihi

Mavi Gümrük Kurumsal


Ürünler
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Neden Mavi
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Hizmetlerimiz
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
özet beyan, gümrük, gümrük özetbeyan, özet beyan programı, detaylı beyan, gümrük detaylı beyan, mevzuat, gümrük mevzuat, gümrük dış ticaret mevzuat, gümrük dış ticaret mevzuatı, ygm, ygms, yetkilendirilmiş gümrük müşaviri, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi programı, tcgb, yetkili gümrük müşaviri, tarife araştırma programı, beyanname, rejim, gtip, müşavir, gümrük müşaviri, antrepo, tarife, dış ticaret mevzuatı,bilge, mavi bilişim, mavi gümrük yazılımı, gümrük yazılımı, gümrük müşavirligi, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi sistemi, sistemi, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi sistemi, 2010 DTS Tebliği, yetkilendirilmiş gümrük mÜşavirliği programı, tarık yiğitdoğan, point bilgiişlem, point bilgi işlem
        Başarı Hikayeleri

HG GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - İSTANBUL / İZMİR

 

“ 2009 yılının ilk aylarında hizmet almaya başladığımız Mavi Bilişim ile yaklaşık 12 yıldır çözüm ortaklığımız uyumlu bir biçimde devam etmektedir.

Gerek taleplerimizin hızlıca karşılanması, gerekse sorunlarımıza anlık çözüm üretilmesi konusunda, uzman ekibi ile 7/24 hizmet esasıyla desteklerini sürdürmektedirler.

Mavi’ yi başlıca tercih etme sebebimiz; sürekli gelişime ve güncellemeye açık olmalarının yanı sıra, alanlarında uzman gümrük müşaviri, teknik ekip ve yazılım ekipleri ile mevzuata uygun bir şekilde, işlemlerimizi hızlandırmak adına doğru yönlendirmelerde de bulunuyor olmalarıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte rapor, entegrasyon vb. konularda kendileri geliştikleri gibi bizlerin de gelişimi için yol gösterici olmaları tercih sebeplerimizden bir diğeridir.

Uzun yıllardır devam eden iş birlikteliğimizin daha uzun yıllar da devam etmesini temenni ederek, Mavi Bilişim’ in başarılarının devamını dileriz. “


HG GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE LOJ. HİZM. LTD. ŞTİ.

 

ÇÖZÜM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - MERSİN

 

“ 2013 yılının ortalarından bu yana kullanmaya başladığımız detaylı beyan modülü ile yeni kullanmaya başladığımız muhasebe modülü, mavi bilişim sistemini uyum süresi içerisinde hızın önemli olduğu sektörümüzde bizlere çok hızlı şekilde dönüş yapan ve yaşanan problemlerimize çözüm üreten tüm mavi çalışanlarına teşekkür ederiz.

Dakikaların bile önem arz ettiği sektörde 7/24 ulaşabildiğimiz ve hizmet alabildiğimiz mavi bilişim, bilindiği gibi sektörümüzde sıkça değişen mevzuatı anında güncellemesi ve duyurularla bizleri bilgilendirmesi işlerimizi büyük oranda kolaylaştırmakta, ayrıca sistem içerisinde bulunan mavi mevzuat olması dolayısıyla ayrı bir mevzuat programına gerek duyulmamaktadır,

Mavi Bilişim sisteminin kurulumu ve gelişiminde katkısı olan tüm Mavi çalışanlarına teşekkür ederiz.“


Cevdet BAYRAM
Gümrük Müşaviri
ÇÖZÜM Gümrük Müşavirliği / MERSİN

 

BAKNET / BAKİOĞLU HOLDİNG - İZMİR

 

“ 2010 yılına kadar Gümrük Müşaviri olarak müşavirlik sisteminizi, 2010 yılından bugüne değin ise YGM Sisteminizi kullanmaktayım. Meslek erbabı olarak her iki alanda da ihtiyaç duyduğum teknik gereksinimleri fazlasıyla karşılayan bu sistemi kuran, geliştiren ve bugünlere taşıyan tüm emek sahiplerine teşekkürlerimi iletiyorum.

Fonksiyonel, zamanı verimli kullanmayı destekleyen, gümrük ve bağlı tüm mevzuatlarda bilgiye hızlı erişimi temin eden, elimizin altındaki kütüphanemiz diyebileceğimiz “Mavi” , biz meslek erbabının önemli bir mesleki uzvu haline gelmiştir.

Sisteminizin, hızlı değişen günceli yakın takip edebilmesi ve kendini yenileme kabiliyeti oldukça başarılı diyebilirim. Cari işlemlerde çalışanlarınıza iletilen soru ve sorunlarla ilgili geri dönüş ve çözüm odaklı yaklaşım için de ayrıca memnuniyetimizi iletirken, bunun daha da iyileştirilerek devamını temenni ederiz.“


Mehmet DANACI
Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri
BAKNET / BAKTRANS / BAKİOĞLU HOLDİNG

 


TURGUT İÇ ve DIŞ TİCARET - HAKKARİ / YÜKSEKOVA

 

“ Mavi bilişim ve danışmanlıktan şirketim adına almış olduğum gümrük beyan programının (TCGB.NET) gerek bana ve çalışanlarıma yardım ve desteklerini esirgemeyen 7-24 şikayet ve sorunlarımıza çözüm olan tüm ekip çalışanlarına desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.  


Saygılarımla.“

Lokman TURGUT
Turgut İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti.

 

VENTUR GÜMRÜK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ve DANIŞMANLIK- İSTANBUL

 

“ Mavi Bilişim, ilk kuruluşundan bu yana dikkatle izlediğim, her boyutu ile Türk Gümrük Sistemi’nin işleyişine önemli katkılar sunan, çok boyutlu bir gümrük otomasyon işletim sistemi olarak tanımlayacağım bir yapıya sahiptir.  

Mavi Bilişim, mesleğini titizlikle icra eden, her Gümrük müşavirlerinin gümrük beyanlarını tüm mevzuat kurallarına göre değerlendiren, Gümrük Müşaviri’nin mesleki sorumluluk bilinci ile hazırlanmıştır.  

Mavi Bilişim Gümrük Müşavir’lerinin bilge sisteminde karşılaştıkları her soruna hızla çözüm üreten ,sorulara hızla cevap veren bir sistem oluşturmuştur. Mavi Bilişim, Gümrük Müşavirliği mesleğinin kurumsallaşmasına öncülük eden bir program olmakla birlikte,6 yıl önce başlayan çözüm ortaklığımız her yıl gelişerek devam etmiştir.  

Bugün ulaştığımız noktada önemli katkısı bulunan tüm Mavi Bilişim emektarlarına başarımıza başarı eklemelerinden dolayı teşekkür ederiz.  


Saygılarımla.“

Mustafa Soner EROĞLU
Gümrük Müşaviri
VENTUR Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık

 

TF GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - İZMİR

 

“ 2013 yılından beri kullanmakta oldugumuz programın, öncelikle Gümrük Müşavirliği mesleğinin her aşamasını düşünerek hazırlayan ekibi ve hiçbir hataya yer bırakmayan yapısını taktir etmemek elde değil. Bunun hazırlanmasında emeği olan herkeze Saygılarımı ilertiyorum.   

Ayrıca Bu güne kadar her türlü teknik desteği sonuçsuz ve dönüşsüz bırakmayan sonsuz sabırlı mavi ekibinede ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. “ 


Saygılarımla.

B.Tolga ÖZTÜRK
Gümrük Müşaviri
TF Gümrük Müşavirliği

 


CAN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - İSTANBUL

 

“ Sektör fark etmeksizin her yazılımın en önemli özelliğinin; istediğiniz bilgiye istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve detaylara vakıf bir şekilde ulaşabilmenizdir.   

Kuruluşundan bu zamana kadar bize destek veren konusunda uzman kadroya sahip Mavi Yazılım’ın teknolojiyi en üst seviyede kullanarak gerek yerinde ve telefonla, gerekse uzaktan erişim yoluyla vermiş oldukları destek, çalışmalarımızda bize yardımcı olmaktadır. Teknolojik yenilikler ve mevzuattaki değişiklikler anında programlarda yer almakta, güncelliğini muhafaza etmektedir.  

Katkılarından dolayı tüm Mavi Yazılım çalışanlarına teşekkür ederiz.“   


Saygılarımla.

Ahmet HİSAR
Can Gümrük Müşavirliği

 


ÖZKOR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ - İSTANBUL

 

“ 6 yıldır Mavi Bilişim ve Danışmanlık Ailesi nden hizmet almaktayız. Şimdiye kadar cevapsız bırakılan bir sorumuz olmadığı gibi, destek hizmetlerinde de bir sorun yaşamadık.  

Gösterdikleri ilgi ve emekleri için kendilerine teşekkür ederiz.“  


Saygılarımla.

Alp ÖZTÜRK
Gümrük Müşaviri
Özkor Gümrük Müşavirliği

 


ADA GRUP GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ HİZMETLERİ - ANKARA

 

“ Bir şirkette performansı doğru tanımlamanın iş sonuçlarına etkisi kaçınılmazdır. Yapılan her işte öncelikli hedef müşteri memnuniyetini sağlayacak bir altyapı oluşturmaktır.  

Bu bağlamda bizlere sunmuş olduğu hizmet karşısında Mavi Bilişim Ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.“


İbrahim BATTI
Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri
ADA GRUP

 


SEREN YGM - İSTANBUL

 

“ 2 yılı aşkın bir süredir hizmet almayı sürdürdüğümüz, tüm ürünleriyle piyasada farkını hissettiren Mavi Bilişim firmasının, tercih etmem için içerisinde birçok farklılık barındıran bir yapıyla hizmet vermeyi sürdürdüğünü keyifle izliyorum.  

İhtiyaç duyduğum her an ulaşabiliyor olmam tercih edilmesi için başlı başına yeterli bir sebeptir. Her an ulaşabilmemin yanı sıra, alanında onlarca yıllık tecrübeye sahip, sektör içinde yıllarca pratik yapmış profesyonel bir ekiple iletişim kuruyor olmak da ayrı bir avantaj olarak işimize yansımaktadır.  

Gümrük, Mevzuat gibi ürünleri ile aktif olarak kullandığımız Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği programlarının yanı sıra, kurumumuzla gerçekleştirdiği özel proje ve entegrasyonlardaki kabiliyetleri ve iş planlama konusunda gösterdikleri titizlik, bundan sonra da uzun yıllar birlikte çalışabileceğimizin göstergesidir.

Sektörün içinden bir ekiple, her yerde ve her zaman destek verebilen bir yeterlilikle, sektörde her zaman bir adım önde olan zengin içerikli ürünleriyle Mavi Bilişim’i gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve yazılım tercihi gibi konuları sonsuza dek gündeme almamak üzere yeni ve sağlıklı bir süreç başlatabilirsiniz.

Kendilerine şu ana kadarki hizmetlerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür etmeyi bir borç bilmekle birlikte, hizmet kalitesinden ödün vermeden sektörün tamamına hizmet ulaştırabilmelerini temenni ediyorum. “


Saygılarımla.

Mustafa GüVEN
Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri
Seren YGM

 


  BİLGEHAN ARMAN YETKİLENRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRİ - İZMİR

  

“ Genel antrepolarda Giriş ve Çıkışı YGM ler yaptığından beri bu işin içindeyim. Şu an 2 adet Genel Antrepoya Hizmet vermekteyim.İşe ilk başladığımda Stok takibi için bir program almıştım.

 

Zaman içinde programın ihtiyaçlarımı Karşılamadığını ve çok zamanımı aldığımı hatta kurulu olduğu bilgisayar Olmadan işlem yapamadığımı tecrübe ettim.Araştırmalarım sonucunda Mavi Bilişimin programına geçmeye karar verdim. İykide karar vermişim şu An bulabildiğim her bilgisayardan stoklarıma girebiliyorum , tutanakları Daha hızlı hazırlayabiliyorum ve her zaman yardım alabiliyorum.

 

Programı hazırlayan ve kullanmamda yardım eden tüm mavi bilişim Çalışanlarına teşekkürü bir borç bilir başarılarının devamını dilerim.“

  

 
Saygılarımla.
Bilgehan ARMAN
B188 Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri

 

 

  ALESTA DENİZCİLİK - İZMİR

  

"Sektordeki dostlarımız tavsiyesi ile firmamızı ziyaretleri ile başlayan işbirliğimiz neticesinde kurmuş olduğumuz iş ortaklığı ve yakın dostluğumuz için öncelikle tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.

  

Firmanızın ürünleri arasında yer alan Web özet beyan'ı satın alma öncesi, satın alma, kullanma ve sorunlarımıza karşı yakın ilgiden dolayı sizleri tebrik ederim.Kullanmış olduğumuz Web özet beyan ile Gümrük Müdürlüklerinde yaşanan yoğunluktan ve koşuşturmadan uzak, zamanında işlem ile kalitemiz bir basamak daha yükselmiştir.Sistem kullanım kolaylığı, gümrük idaresindedi yazılım ile benzerliği ve 7/24 destek alabilmemiz açısından bir çok yazılım programı ve firması arasında tercihimiz olmuştur.

  

Mavi Bilişim firmasına bir kez daha yakın ilgi ve alakalarından dolayı tesekkür eder, iş birliğimizin devamını temenni ederiz."

 
Saygılarımla.
Sertaç Akbulut
Alesta, Aliağa


 


 

        Banka Bilgilerimiz                                     Maviden Haberler

        Vakıf Katılım Bankası/ Üsküdar Şubesi
        Şube kodu:19
        Hesap no : 328542 - 1
        İban no : TR79 0021 0000 0003 2854 2000 01
        Hesap Adı : Mavi Bilişim ve Dan. Hizm. Ltd.Şti.

        Ziraat Katılım Bankası / Üsküdar Şubesi
        Şube kodu: 8
        Hesap No :1199903
        İban No :TR82 0020 9000 0119 9903 0000 01
        Hesap Adı : Mavi Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.

                                                                               Çözüm Ortaklarımız
Ana Sayfa Hakkımızda Mevzuat Özet Beyan YGMS İletişim