mavi bilişim destek mavi bilişim e-bülten
1 / 6
Hep Destek... Tam Destek... Üstelik 7/24

Mavi Bilişim ve Danışmanlık

2 / 6
Sektörün açık ara Tercihi...

Mavi YGMS

3 / 6
Özetbeyan hiç bu kadar ekonomik, kolay olmamıştı.
7/24 her yerden erişim....
Üstelik Lojistik yazılımınıza entegre imkanıyla...

Mavi Özet Beyan

4 / 6
Kullanmı Kolay, Her yerden 7/24 erişim;
Beyananme Tescil, E-Birlik ve MEDOS Onay modülleriyle...

Mavi Detaylı Beyan

5 / 6
Her yerden, 7/24 erişim;
İster Kendi Teminatınızı, ister TOBBUND/SGS'yi kullan
Üstelik İzinli Gönderici İşlemleri dahil..

Mavi NCTS

6 / 6
İhtiyaçlarınıza göre Ölçeklenebilir Modüler yapısı,
Mevzuat Entegrasyonu,
Gelişmiş Raporlama ve Güvenlik özellikleriyle
İşini büyütmek isteyenlerin tercihi

Mavi Gümrük Kurumsal


Ürünler
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Neden Mavi
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Hizmetlerimiz
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
özet beyan, gümrük, gümrük özetbeyan, özet beyan programı, detaylı beyan, gümrük detaylı beyan, mevzuat, gümrük mevzuat, gümrük dış ticaret mevzuat, gümrük dış ticaret mevzuatı, ygm, ygms, yetkilendirilmiş gümrük müşaviri, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi programı, tcgb, yetkili gümrük müşaviri, tarife araştırma programı, beyanname, rejim, gtip, müşavir, gümrük müşaviri, antrepo, tarife, dış ticaret mevzuatı,bilge, mavi bilişim, mavi gümrük yazılımı, gümrük yazılımı, gümrük müşavirligi, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi sistemi, sistemi, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi sistemi, 2010 DTS Tebliği, yetkilendirilmiş gümrük mÜşavirliği programı, tarık yiğitdoğan, point bilgiişlem, point bilgi işlem
        Mavi Gümrük
Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirligi Sistemi

Değerli Misafirimiz;

   Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları alanındaki 40 yılı aşkın deneyimimizi, yazılım geliştirme sürecinde konusunda uzman kadrolarla buluşturarak, yoğun ve uzun çalışmalar sonucunda sektöre benzersiz bir çözüm sunmanın gururunu yaşıyoruz.

   Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları son derece karmaşık, birbiriyle ilişkili mevzuat ve iş süreçlerinden oluşmaktadır. Bu yapıyı yazılıma dönüştürmek, Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları konusunda ciddi bir birikime ihtiyaç duyar. Bugüne kadar sektöre bu tür yazılımalar sektör dışından bir bakış açısı ile sunulmuş olup, bu da yazılım mimarisi açısından ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılamaktan uzak kalmıştır.

   Artık, sahip olacağınız bu ürünle(***) insan kaynaklı hataların son bulduğu, Mevzuat ve Gümrük uygulamalarının bütünleştirilerek ortak bir yapıda hareket ettiği, bu yapının Gümrük Merkezi Bilge Sistemi ile birebir uyumlu olduğu, bu durumun tüm iş süreçlerinde uygulandığı ve böylece mutlak kontrol imkanı sağladığı bir süreç başlatmış olacak ve kurumunuzun kişilere bağlı değil, sistem esaslı çalışmasını sağladığını göreceksiniz.

   Mavi Bilişim ve Danışmanlık olarak hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşları iş ortaklarımız gibi görerek ürün, hizmet ve servis kalitesini bugüne kadar alıştıkları seviyelerin üzerine çıkararak; kaliteli, kesintisiz ve sağlıklı servis vermek için, her türlü özveri ve özeni göstermeyi kendimize misyon edinmiş bulunuyoruz.

   Gümrük ve Dış Ticaret sektörünün yazılım ve mevzuat konusundaki sorunlarını çözüme kavuşturan, Mevzuatı günlük olarak takip edip Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları ile bütünleştiren ve bu bütünleşik yapı ile uygulamalarınızı hatasız ve güncel bilgiyle birleştirmenize imkan sunan Mavi Gümrük(ERP) Çözüm ve Ürün ailesinin bir üyesi olmanızı diler, bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

   Bu doğrultuda; yukarıda ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirleyip tercihinize sunduğumuz Kurumsal, Platin, Gold, Silver paketlerini inceleyebilir, dilerseniz modüllerden dilediklerinizi seçerek kendinize özel paket oluşturabilirsiniz.

 Saygılarımızla.

        Banka Bilgilerimiz                                     Maviden Haberler

        Vakıf Katılım Bankası/ Üsküdar Şubesi
        Şube kodu:19
        Hesap no : 328542 - 1
        İban no : TR79 0021 0000 0003 2854 2000 01
        Hesap Adı : Mavi Bilişim ve Dan. Hizm. Ltd.Şti.

        Ziraat Katılım Bankası / Üsküdar Şubesi
        Şube kodu: 8
        Hesap No :1199903
        İban No :TR82 0020 9000 0119 9903 0000 01
        Hesap Adı : Mavi Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.

                                                                               Çözüm Ortaklarımız
Ana Sayfa Hakkımızda Mevzuat Özet Beyan YGMS İletişim