mavi bilişim destek mavi bilişim e-bülten
1 / 6
Hep Destek... Tam Destek... Üstelik 7/24

Mavi Bilişim ve Danışmanlık

2 / 6
Sektörün açık ara Tercihi...

Mavi YGMS

3 / 6
Özetbeyan hiç bu kadar ekonomik, kolay olmamıştı.
7/24 her yerden erişim....
Üstelik Lojistik yazılımınıza entegre imkanıyla...

Mavi Özet Beyan

4 / 6
Kullanmı Kolay, Her yerden 7/24 erişim;
Beyananme Tescil, E-Birlik ve MEDOS Onay modülleriyle...

Mavi Detaylı Beyan

5 / 6
Her yerden, 7/24 erişim;
İster Kendi Teminatınızı, ister TOBBUND/SGS'yi kullan
Üstelik İzinli Gönderici İşlemleri dahil..

Mavi NCTS

6 / 6
İhtiyaçlarınıza göre Ölçeklenebilir Modüler yapısı,
Mevzuat Entegrasyonu,
Gelişmiş Raporlama ve Güvenlik özellikleriyle
İşini büyütmek isteyenlerin tercihi

Mavi Gümrük Kurumsal


Ürünler
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Neden Mavi
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
Hizmetlerimiz
Gümrük
YGMS
NCTS
Özet Beyan
Detaylı Beyan
Mevzuat
MAVİ BİLİŞİM :::... özet beyan, gümrük, gümrük özetbeyan, özet beyan programı, detaylı beyan, gümrük detaylı beyan, mevzuat, gümrük mevzuat, gümrük dış ticaret mevzuat, gümrük dış ticaret mevzuatı, ygm, ygms, yetkilendirilmiş gümrük müşaviri, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi programı, tcgb, yetkili gümrük müşaviri, tarife araştırma programı, beyanname, rejim, gtip, müşavir, gümrük müşaviri, antrepo, tarife, dış ticaret mevzuatı,bilge, mavi bilişim, mavi gümrük yazılımı, gümrük yazılımı, gümrük müşavirligi, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi sistemi, sistemi, yetkilendirilmiş gümrük müşavirligi sistemi, 2010 DTS Tebliği, yetkilendirilmiş gümrük mÜşavirliği programı, tarık yiğitdoğan, point bilgiişlem, point bilgi işlem
        Mavi Özet Beyan

MAVİ ÖZET BEYAN

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, tüm gümrük idarelerinde Yeni Özet Beyan uygulamalarına 01.01.2012 tarihi itibariyle geçiş yapmıştır.
Özet Beyan tescil işlemleri zorunlu olarak E-imza ile yapılmakla birlikte, gümrük veri salonlarındaki sıra bekleme ve zaman kaybına sebep olan diğer unsurlara maruz kalmamak adına Gümrük Veri Giriş Salonlarını kullanarak beyanlarını hazırlayan Nakliyeci, Acenta ve Taşıyıcı firmaların ihtiyacını karşılamak amacı ile Mavi özet Beyan programı kullanımınıza sunulmuştur.
özellikle Gümrük Veri Giriş Salonlarında özet beyan üreten Nakliyeci, Acenta ve Taşıyıcı firmaların yıllara dayalı alışkanlıklarını dikkate alarak gümrük veri salonlarında kullanılan Gümrük Bilge ekranı ve iş akışı ile birebir aynı olacak şekilde Mavi özet beyan programı tasarlanarak hizmetinize sunulmuştur.

ERİŞİM

Mavi özet Beyan Programı web tabanlı olup; İnternet erişimi olan her yerde ve her bilgisayarda işlem yapabilme imkanı sunar.
Bu durum sizi donanım ve donanıma bağlı ilave yazılım bakım ve destek maliyeti getirmez. Ayrıca programda işlem yapabilmek için bir fiziksel mekan ve bilgisayara bağlı kalmazsınız.
İnternete girebildiğiniz her yerden özet Beyan yazabilirsiniz;  Uygulamanın internet üzerinden çalışıyor olması, erişim ve kullanım kolaylığı açısından avantajlar sağlamaktadır. Yine programın internet üzerinden çalışıyor olması, kurulum ve kurulum sonrası çıkacak sorunlarla uğraşma gibi bir zaman kaybını da ortadan kaldıracaktır. Bilgisayarınız yeniden yüklense veya yeni bir bilgisayar alsanız dahi bu durum Mavi özet Beyan programını kullanmanıza etki etmeyecektir.
İnternet erişimi ve yazıcının olduğu her yerden beyannamenizi tescil edip tüm dökümlerinizi alabilirsiniz; İnternet üzerinden çalışabiliyor olması, bulunduğunuz ortamda elektronik imza kartınızı takıp sizin veya diğer çalışanlarınızın ürettiği beyannameleri anında kontrol etme-Elektronik imzalama ve tescil etmenize ve gerekli durumlarda döküm alabilmenize imkan tanımaktadır.
Birkaç saniyede tescilinizi alıp daha fazla vakit kazanırsınız; Elektronik imza kartınız yanınızda olduğu müddetçe, daha önceden hazırlanmış beyannamenizi, bulunduğunuz her noktadan birkaç saniye içerisinde tescil ederek siz veya çalışanınızın tescil edilmiş beyanname üzerinden işlemleri sürdürmesine imkân tanımış olursunuz.

DONANIM VE GüVENLİK

Donanım ve güvenlik yatırımına ihtiyaç duymazsınız; Kurulum gerektirmemesinin getirdiği bir başka sonuç da, programın kullanılabilmesi için gerekli uygun bilgisayar maliyetlerine de katlanmayacağınız gerçeğidir. Bu durum, özellikle çok kullanıcılı müşterilerimiz için daha hissedilebilir bir avantajdır.
Verileriniz güvencemiz altındadır; kaydedeceğiniz bilgiler, size vereceğimiz kullanıcı bilgilerini muhafaza ettiğiniz müddetçe başka kullanıcıların ve firmaların erişimine kapalı olacaktır. Bilgileriniz sunucularımızda güvenli bir şekilde depolanmakta ve sürekli olarak yedeklenerek veri kayıpları gibi olasılıkların önüne geçilmektedir.

TANIMLAMA ve KULLANICI YAPILANDIRMA

Mavi özet Beyan programı içerisinde dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilir ve kullanıcılarınızın nerede olurlarsa olsunlar istedikleri zaman programa girebilmelerine ve beyanname üretebilmelerine imkân verebilirsiniz. Böylece, mekâna ve zamana bağımlı kalmadan kullanıcılarınız diledikleri zaman, diledikleri yerde internet üzerinden programa erişerek işlem yapabilirler. Ayrıca; her personeliniz için ayrı bir kullanıcı tanımlama imkânı sayesinde hangi kullanıcınızın hangi özet beyanı ürettiği gibi sorgulamalar yapma imkânı da elde etmiş olursunuz.
İlave lisanslama ile aynı anda istediğiniz kadar kişinin çalışmasını sağlayabilirsiniz; Aynı anda üçten fazla çalışanınızın beyanname üretmesini gerektirecek yoğunlukta iseniz, ilave lisanslama yaparak aynı anda dilediğiniz kadar çalışanınızın sisteme dahil olmasını sağlayabilmekle birlikte, ilave lisanslama yapmaya gerek kalmaksızın, çalışmasını tamamlayan kullanıcının sistemden çıkıp, başka bir kullanıcının sisteme girmesi yöntemiyle de sınırsız sayıda kullanıcıyla çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Merkez-şube yapılanması ile tüm bilgileri ortak bir havuzda toplayıp kullanabilirsiniz, İnternet üzerinden çalışabiliyor olmasının bir başka avantajı da, farklı coğrafi bölgelerde faaliyet yürüten şubeleriniz ile senkronize çalışabilmeniz ve anlık bilgi paylaşımı yapabilmenizdir. Şubenizde çalışan bir personelinizin ürettiği özet beyanı merkezde anında görebilir ve kontrol edebilir, elektronik imza kartınızla imzalama yapılabilir ve tescil edebilirsiniz, tescil ettiğiniz özet beyanı da yine hiçbir ilave işleme gerek kalmaksızın şubenizdeki personeliniz döktürebilecek veya dilediği gibi değerlendirebilecektir.

UYGULAMA

Grupaj, Teslim, Deniz-Kara-Hava İthalat/İhracat, Transit ve diğer tüm rejimlerde özet Beyan yazabilir ve tescil işlemlerini yürütebilirsiniz; İhtiyacınıza paralel olarak tasarlanan yapı ve içerik sayesinde, tüm rejimlerde beyanname üretebilirsiniz. Tercih ettiğiniz rejim türüne göre renklendirilen ve zorunlu hale getirilen alanlar sayesinde özet beyanınızı daha kolay ve hatasız bir şekilde doldurabilirsiniz.
Ayrıca; Mavi özet Beyan sistemi aracılığı ile, halihazırda mevcut bulunan belge ve bilgilere bağlı olarak özet beyan kayıtlarınızı oluşturup saklayabilir ve daha sonra uygun görülen zamanda oluşturduğunuz özet beyan kayıtlarını tescil ederek gerçek beyana dönüştürebilirsiniz.

DöKüM

özet Beyan ve Transit Beyan dökümlerinizi otomatik olarak alabilirsiniz; sistemin bir başka faydası da, özet beyan üretirken girmek zorunda olduğunuz bilgileri, ikinci kez girme gereği duymadan özet beyan formlarının otomatik oluşmasını ve döküm alınmasını sağlayabileceksiniz.

MEVZUAT

Güncel mevzuatı anlık olarak takip edebilirsiniz; Mavi özet Beyan programına giriş aşamasında, son çıkan güncel mevzuat haberlerini inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.
Tam mevzuat erişimi talep edebilirsiniz; Mavi özet Beyan uygulamasına ilave olarak tercih edebileceğiniz ve piyasada binlerce kullanıcısı olan, internet üzerinden anlık güncellenen, akıllı sorgulama özelliğine sahip benzersiz nitelikler taşıyan Mavi Mevzuat ürününü talep ederek dilediğiniz zaman erişebilir ve güncel mevzuatı takip edebilirsiniz.

Mavi,Özet beyan Eğitim gerektirmez…

Gümrük BİLGE Ekranı ile bire bir uyumlu ve bilgi girişi de bire bir aynı olduğundan, kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden ve ilave bir eğitime ihtiyaç duymadan tüm özet beyan türlerine göre işlem yapabilirsiniz.

Mavi,Özet beyan Kaliteli ve kesintisiz servis…

Mavi Bilişim olarak hizmet verdiğimiz Gümrük, Mevzuat, Muhasebe, Dijital Arşivleme, YGM Sistemi ve daha birçok uygulamalarında olduğu gibi özet Beyan uygulamasında da ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilmenizi sağlayacak şekilde altyapı oluşturmuş bulunmaktayız. Telefon, e-mail, sistem üzerinden anlık destek ve oluşturulan verilere direkt müdahalelerle soru ve sorunlarınıza anında çözüm bulmak öncelikli hizmet ilkemizdir.
   Kullanıcımızın duyduğu memnuniyet ve sorunsuz hizmet üretebiliyor olmalarının verdiği huzuru siz de hissedeceksiniz.

En iyi fiyat...
üm özet beyan programları içinde en iyi fiyata sahip çözüm Mavi özet Beyan programıdır. Programımızın makul fiyatının yanı sıra, çözüm ortağımız E-Güven firmasından alınacak E-imza kart bedelinde özel indirim imkanı ile de yanınızdayız.

MUTLAKA ARAŞTIRIN !!!

Tercihinizin rasyonel olması bakımından satın alacağınız çözümün;
    -çalıştığı platformu,
    -Fiyatının uygunluğunu,
    -İhtiyaçları karşılama oranını,
    -Servisin kaliteli - kesintisiz ve sağlıklı olmasını,
    -özellikle sorgulamanızı ve bu detaylara dikkat etmenizi öneriyoruz.
Mavi Bilişim ve Danışmanlık Mavi özet Beyan modülü ile tüm Nakliyeci, Taşıyıcı ve Acentelerin hizmetindeyiz.


 

TANITIM / DEMO BİLGİLERİ

Mavi özet Beyan Modülü

http://www.mavi.web.tr/ozby/video/Ozet_Beyan_Girisi.htm

 

BANKA BİLGİLERİ
özet Beyan Modülü için ödeme yapabileceğiniz banka hesaplarımız aşağıdadır. ödeme işleminizi müteakip kayıtlarınız oluşturulacak ve firma/kullanıcı bilgileriniz sözleşmeniz ile birlikte tarafınıza gönderilecektir.

Garanti Bankası üsküdar Şb.

Şube No     : 166
Hesap No   : 629 86 09
IBAN No    : TR58 0006 2000 1660 0006 2986 09

 

 

E-imza başvurusu için

https://www.e-guven.com/popup_pnbf.asp

KULLANIM VİDEOLARI

     Mavi Özetbeyan Modülünü Yeni Alan Kullanıcıların Yapması Gerekenler
  E-İmza Kart Bilgilerinin Gümrük Sistemine Girilmesi
  İmza Sahibinin Mavi Özet beyan Sistemine Kaydedilmesi
  XMLTakip (E-İmza) Programının Ayarlanması
  Taşıyıcı Firma ve Acente'lerin Mavi Özet beyan Sistemine Kaydedilmesi
 
     özetbeyan Yazımı
  Örnek Bir Özet beyan Yazımı
 
     özetbeyanın İmzalanarak Tescil'e Gönderilmesi
  Özet beyan,ın imzalanarak tescile gönderilmesi
  Tescil sırasında gelen hataların izlenmesi
 
     Tescil Sonrası İşlemler
  Özet beyan,ın basılması
 
 
     
     
 özet beyan,gümrük özet beyan,beyan tescil,gümrük dijital sistem,  
        Banka Bilgilerimiz                                     Maviden Haberler

        Vakıf Katılım Bankası/ Üsküdar Şubesi
        Şube kodu:19
        Hesap no : 328542 - 1
        İban no : TR79 0021 0000 0003 2854 2000 01
        Hesap Adı : Mavi Bilişim ve Dan. Hizm. Ltd.Şti.

        Ziraat Katılım Bankası / Üsküdar Şubesi
        Şube kodu: 8
        Hesap No :1199903
        İban No :TR82 0020 9000 0119 9903 0000 01
        Hesap Adı : Mavi Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.

                                                                               Çözüm Ortaklarımız
Ana Sayfa Hakkımızda Mevzuat Özet Beyan YGMS İletişim